امروز: پنجشنبه 5 اردیبهشت 1398
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

دانلود پاورپوینت ساختار قامتی حركات اصلاحی تشخیص راههای پیشگیری تمرینات

دانلود پاورپوینت ساختار قامتی حركات اصلاحی تشخیص راههای پیشگیری تمرینات دسته: علوم پزشکی
بازدید: 6 بار
فرمت فایل: ppt
حجم فایل: 344 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 30

فایل پاورپوینتب با موضوع بررسی ساختار قامتی، حركات اصلاحی، تشخیص، راههای پیشگیری و تمرینات در حجم 30 اسلاید قابل ویرایش

قیمت فایل فقط 9,900 تومان

خرید

قسمتی ازمتن اسلایدها :


وضعیت طبیعی مهره ها
به طور کلی ستون فقرات از 31 مهره تشکیل  شده است   که   وظیفه   مهم  نگهداری قامت و حفاظت از نخاع را به عهده دارد    وجود  قوسها  در ستون فقرات  سبب  دفع   بهتر نیروهای وارد شده  ونیز حرکات  بالا تنه  را  به همه جهت ممکن و آسان می سازد. ستون فقرات از چهار قوس تشکیل شده است : قوس گرد نی ( 7 مهره) قوس پشتی (12مهره) قوس کمری(5 مهره) قوس خاجی(5مهره متصل)

با توجه به دلایل متعددو پیشرفت تكنـولوژی و عدم آشنــایی به تأثیر حركات بدنی صحیح ، انسان سخت مغلوب بی حركتی شده است تا جایی كه دچار ضعف ، سستی و بیماریهای گوناگون گردیده است و از نظر جسمانی باعث گردیده توانایی انـجام خیـلی كارها از او صلــب گردد  و  از نظـر شكل ظاهر دچـار خیـلی ناهنجاریهای ظاهری گردیده است .


عامل اصلی خیلی از بیماریها فقدان فعالیت های بدنی است و همچنین استفاده نا صحیح از عضلات كه سبب شكل گیری و ضعف وناتوانی شده و منجر به ناهنجاری های اندام های فوقانی وتحتانی می گردد ..

این ضعـف وناتـوانی نه تنها شكـل ظاهری را تغییــر داده بلكه  یكی از عوامل انزوا و افسـردگی است ،   در ضـمن  باعث فشار بر روی مفـاصل زانـو ،كمـر و آرتروززودرس می گردد. .

در جامعه كنونی بسیاری از جوانان از ناهنجاریهای قامتی رنج می برند ( داشتن شانه ای افتاده ، زانویی پرانتزی ، سر به جلو و...)
. . .

قیمت فایل فقط 9,900 تومان

خرید

برچسب ها : دانلود پاورپوینت ساختار قامتی حركات اصلاحی تشخیص راههای پیشگیری تمرینات , پاورپوینت ساختار قامتی حركات اصلاحی تشخیص راههای پیشگیری تمرینات , ساختار قامتی حركات اصلاحی تشخیص راههای پیشگیری تمرینات , ساختار قامتی , حركات اصلاحی , تشخیص راههای پیشگیری , تمرینات

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر