امروز: جمعه 9 خرداد 1399
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
لینک دوستان
بلوک کد اختصاصی

دانلود مقاله ترجمه شده استدلال کننده Hermit OWL

دانلود مقاله ترجمه شده استدلال کننده Hermit OWL دسته: کامپیوتر و IT
بازدید: 2 بار
فرمت فایل: pdf
حجم فایل: 461 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 10

استدلال کننده Hermit OWL

قیمت فایل فقط 9,900 تومان

خرید

فایل دانلودی فقط شامل فایل ترجمه شده با پسوند pdf بوده و فایل انگلیسی در آن موجود نمی باشد.

بخشی از ترجمه فارسی مقاله:

1- مقدمه
HermiT یک سیستم استدلال OWL مبتنی بر حساب جدید hypertableau می باشد ]12[ . HermiT همانند سیستم های موجود مبتنی بر جدول می تواند کل وظایف استدلال را برای تست رضایت بخش هستی سناسی کاهش می دهد و عدم رضایت بخشی هستی شناسی را از طریق تلاش برای ساخت مدل مناسب ثابت می کند . تکنیک جدل هایپر وقتی با محاسبات جدول مقایسه شده بود در واقع نشان داده است می تواند تا حد زیادی اندازه مدل های ساخت یافته و حدس غیر قطعی بکار رفته برای کشف کل ساختار های ممکن را کاهش دهد . علاوه بر این ، HermiT از الگوریتم دسته بندی جدید بهره می برد که تا حد زیادی تعداد رده بندی و تست های مورد نیز برای دسته بندی هستی شناسی معین را کاهش می دهد .
تست های ما نشان می دهند که HermiT در زمان دسته بندی هستی شناسی های با فرآیند نسبتا ساده سریع تر از دیگر استدلال کننده های OWL می باشد و معمولا در زمانی که هستی شناسی های دشوار تر دسته بندی می شوند بسیار سریع تر است . علاوه براین ، اخیرا HermiT تنها استدلال کننده شناخته شده برای ما می باشد که از استاندارد OWL2 به طور کامل پشتیبانی می کند : این استدلال کننده از کل انواع داده مشخص شده در استاندارد پشتیبانی می کند و به طور صحیح در مورد ویژگی ها و همچنین در مورد دسته ها استدلال می کند . اکثر دیگر استدلال کننده ها تنها از مجموعه فرعی نوع داده های OWL2 پشتیبانی می کنند ]11[ و کل دیگر استدلال کننده های OWL شناخته شده برای ما تنها استدلال مبتنی بر نحو را در زمانی که ویژگی ها را دسته بندی می کنیم ، اجراء می کنند و از اینرو ممکن است در کشف روابط غیر بدیهی اما از نظر نحوی با ویژگی فرعی فراهم شده موفق نباشند ]4[ .
همچنین HermiT شامل کارکرد پذیری غیر استاندارد می باشد که اخیرا در هر نوع سیستم دیگر در دسترس نمی باشد . بویژه ، HermiT از استدلال با هستی شناسی های حاوی گراف های توصیف حمایت می کند . همانطور که در رفرنس ]10[ نشان داده شده است ، گراف های توصیف در واقع نمایش اشیای ساخت یافته یعنی اشیای متشکل از چندین بخش متصل به هم در روش های اختیاری را توجیه می کنند . ای اشیاء در هستی شناسی های بیو پزشکی نظیر FMA و GALEN فراوان هستند اما نمی توانند به طور صادقانه در OWL نشان داده شوند .
HermiT به صورت یک کتابخانه جاوا منبع باز در دسترس می باشد و شامل API جاوا و واسط خط فرمان ساده می باشد . ما از OWL API ]6[ هم به عنوان بخشی از واسط جاوا عمومی و هم به عنوان تجزیه کننده برای فایل های OWL استفاده می کنیم ؛ از اینرو HermiT می تواند هستی شناسی ها را در هر فرمتی که از طریق OWL API از جمله EDF/XML ، ترکیب کارکردی OWL ، KSS و OBO هندل شده اند ، پردازش نماید .

قیمت فایل فقط 9,900 تومان

خرید

برچسب ها : مقاله استدلال کننده Hermit OWL , دانلود استدلال کننده Hermit OWL , تحقیق استدلال کننده Hermit OWL

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر