امروز: دوشنبه 26 مهر 1400
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
لینک دوستان
بلوک کد اختصاصی

تحقیق درباره پروژه طرح اجزاء

تحقیق درباره پروژه طرح اجزاء دسته: سایر گروه های فنی مهندسی
بازدید: 2 بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 964 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 26

دنده های دندانه دار 4 روشی را ارائه دهید و نشان دهید که چگونه زوایا ی سیم آن چرخ دنده که با هر کدام از آن دنده ها جفت شده است را می توان تعیین کرد راهنمایی به شکل p153 رجوع شود ، راه حل هندسی اگر d محل شروع باشد پس روش چنین است PMPL روش وM و L محل برش طولی دنده را نشان می دهد که در محلی كه شدت گردشی در آنجا دارد بریده شده است برش طولی سی

قیمت فایل فقط 11,000 تومان

خرید

دنده های دندانه دار

4. روشی را ارائه دهید و نشان دهید که چگونه زوایا ی سیم آن چرخ دنده که با هر کدام از آن دنده ها جفت شده است را می توان تعیین کرد .

راهنمایی : به شکل p.15.3 رجوع شود ، راه حل هندسی.
اگر d محل شروع باشد پس روش چنین است :  PM=PL = روش وM  و L محل برش طولی دنده را نشان می دهد که در محلی كه شدت گردشی در آنجا دارد بریده شده است . برش طولی سیم DM است از محور گردشی A و  CM تانژانت آن گردش است .

Arc CF = CM = PD                                      CF = PD

FP = CM                  O2 FP =    o1CM               arc CF = arc KN = PD                      

بنابراین در این روش PM   را که روی میزان قوس قرار گرفته با arc این روش برابر است . خط O1M  که در محلی در قوس باN  برخورد می کند خط PD را در  طول مسیر بوجود می آورد که با KN  برابر است. دایره ای که بین D  با O 1 است به شکل مرکز دایره ذیل است . چنین شکلی که دارای چنین دایره ای است در یک وسیله حمل کننده نیز وجود دارد.

قیمت فایل فقط 11,000 تومان

خرید

برچسب ها : تحقیق درباره پروژه طرح اجزا , مقاله درباره پروژه طرح اجزا , پروژه طرح اجزا , دانلود تحقیق درباره پروژه طرح اجزا

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر